Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2021.

Érettségiző diákjaink száma:

129 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

60 fő (46%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

59 fő (45.7%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

59 fő (45%)

A magyar felsőoktatásba sikertelenül felvételizők száma:

1 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

12.A

Berzsenyi Bence

BME-KJK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Encz Emese Sarolta

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Gerstmár Veronika

TE
(Testnevelési Egyetem)

sportszervezés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Gfellner Bálint

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.A

Heilig János

SZTE-ÁOK
(Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kadem Aziz

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kékesi Szabolcs

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kiss Marcell András

BME-KJK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

logisztikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Lázár Bence

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Leitold Anita Szilvia

ATE
(Állatorvostudományi Egyetem)

állatorvosi

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Lengyel Katalin

SZTE-TKK
(Szegedi Tudományegyetem Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [fizikatanár (természettudományos gyakorlatok); matematikatanár]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Máthé Kincső Eszter

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

pénzügy és számvitel (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Mezőffy Emília Anna

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

vegyészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Orbán Anna

PPKE-ITK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kar)

molekuláris bionika mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Patkó Boglárka

BME-ÉMK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Schultz Emma Flóra

ELTE-GTI
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Intézet)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.A

Szarvas Júlia Lilla

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Takács Balázs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Tompa Eszter

BME-ÉMK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Fódi Kornél András

SOE-LKK
(Soproni Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

pénzügy és számvitel

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.B

Giber Martin

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

12.B

Hardi Laura Viktória

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Izsó Dávid Gábor

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Kapitány Dorottya

BGE-KKK
(Budapesti Gazdasági Egyetem Külkereskedelmi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Kárpáti Eszter

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Manetsch Jaqueline

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Martoncsik Réka

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Nagy Bálint

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

pénzügy és számvitel (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Naszer Júlia Ráhel

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Tavaszi Krisztina

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Baglyas Petra

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

műszaki menedzser

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Bodor András

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Dobos Gergely Csanád

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

gazdálkodási és menedzsment (angol nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kocsis Jenő

SZIE-GK
(Szent István Egyetem Georgikon Kar )

vidékfejlesztési agrármérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.C

Lipták Dániel

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Nagy Áron Artúr

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Nagy Beatrix

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

emberi erőforrások

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

12.C

Nagy László Botond

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Sáros Dániel Levente

OE-NIK
(Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (angol nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

4.

12.C

Szabó Máté Sándor

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Varga Erik

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Zsilák Balázs Zoltán

NKE-RTK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar)

bűnügyi [kiber nyomozó]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Barabás Eszter

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Baranyai Marcell

SZE-AHJK
(Széchenyi István Egyetem AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar )

járműmérnöki (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Ferenc Panna

PE-MFTK
(Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar)

anglisztika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Galambos Dominika

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Hamburger Panna Mónika

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Jászvári Aliz

KRE-BTK
(Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Linczmayer Kata Ilona

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Miskolczi Dorina Melitta

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Molnár Martina

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Németh Henrik

PPKE-JÁK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Németh Marcell

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Péterfi Boglárka

ATE
(Állatorvostudományi Egyetem)

állatorvosi

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Rátkai Anna

ELTE-GTI
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Intézet)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szabó Dóra

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szilágyi Eszter

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Vangelista Flóra Rozália

CORVINUS
(Budapesti Corvinus Egyetem)

pénzügy és számvitel (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.